breadcrumbs_revolution_theme

Основні умови гарантії

На всі товари, придбані в інтернет-магазині profishina.com, діє гарантія на шлюб заводу виробника.

Після покупки товарів, клієнт має право протягом 14 календарних днів, повернути або обміняти товар, якщо з якихось причин він його не влаштував.


До поверненню та обміну не підлягають:

- Шини і диски, які були в експлуатації, якщо це не заводський брак;

- Шини після монтажу на диск, якщо не було проблем з балансуванням;

- Колісні диски після установки на них шин;

- Колісні диски після установки на автомобіль (установка кріплення, кілець, заглушок центрального отвору, наклейок, вентилів);

- Колісні диски з механічними дефектами;

- Колісні диски без комплектації (кріплення, ковпачки) і заводський упаковки.


Основні правила експлуатації шин

На транспортний засіб необхідно встановлювати шини відповідно до специфікації, як зазначено в інструкції для експлуатації даного транспортного засобу.

Монтувати шини на осі транспортного засобу строго одного типу (розмір, індекс навантаження, індекс швидкості, конструкція, малюнок протектора).

На транспортних засобах з повним приводом необхідно використовувати однакові шини (розмір, індекс навантаження, індекс швидкості, конструкція, малюнок протектора).

Колеса в зборі з шиною необхідно балансувати і перевіряти тиск в шинах, як при установці нової шини, так і в процесі експлуатації, не рідше, ніж через кожні 15.000 км. Ця процедура забезпечить комфорт і безпеку їзди, а також, скоротить знос елементів ходової частини автомобіля.

Робити періодичну ротацію, тобто зміни позиції покришок на транспорті (не рідше ніж 10-15 тис. Км), що дозволяє забезпечити оптимальне зношування шин.

Рекомендується вимірювати тиск в шинах не рідше, ніж один разв два тижні і кожен раз перед довгим подорожжю. Перед перевіркою тиску необхідно дати шинам охолонути.

При виборі шин для транспортного засобу необхідно дотримуватися рекомендації виробника даного транспортного засобу. Таку інформацію можна знайти в інструкції для експлуатації транспортного засобу.

Виробники шин і транспортних засобів рекомендують монтувати і демонтувати шини тільки в спеціалізованих сервісах.

Мінімальна допустима глибина протектора складає 1,6 мм для літніх легкових шин і 4 мм для зимових (легкових).

З метою безпеки рекомендується завжди дотримуватися правил дорожнього руху, які діють в Україні, і не перевищувати допустимий швидкісний режим. Шини нового покоління мають індикатор рівня зносу протектора.